Seiko

Japonská značka Seiko působí na trhu již od roku 1881 a za tuto dobu si vybudovala velice silné postavení mezi kvalitními hodinkami.

Nikdy se nebála experimentovat s novými technologiemi, a proto se ji podařilo zcela změnit svět hodinařiny. Důkazem je vynález převratné technologie strojku, která funguje na bázi křemíkových krystalů - legendární strojek Quartz, jehož koncept převzali i ostatní výrobci. Dalším revolučním vynálezem jsou hodinky Seiko Astron GPS Solar, které se přizpůsobí časové zóně a nezpozdí se o více než 1 sekundu za 100 000 let.

Japonská spolehlivost a přesnost

Hodinky Seiko jsou na trhu číslem jedna v mnoha kategoriích, rovněž získaly řadu ocenění po celém světě. Nabídka modelů je velmi široká, napříč všemi cenovými relacemi, avšak vrcholem precizní hodinařiny je řada Grand Seiko. Značka Seiko znamená vždy záruku kvality a přesnosti. V posledních letech přišla s nejrůznějšími limitovanými edicemi inspirovanými japonskou historií, životním stylem a umělci, a dále uvedla na trh novou kolekci Seiko 5 Sports zaměřenou na mladou generaci.

Hodinky Seiko vynikají svou spolehlivostí a přesností svých časoměřičů, díky nimž se s nimi můžeme setkat na mnoha sportovních akcích. Společnost tradičně sponzoruje Mistrovství světa v lehké atletice.

Instruktážní návody a manuály k hodinkám naleznete zde.

www.seikowatches.com Seznam prodejen (pdf)