Certina

Hodinky Certina představují dokonalé spojení švýcarské přesnosti a spolehlivosti při výrobě s dynamickým inovativním přístupem.

Značka Certina patří do silné skupiny Swatch Group, v níž jsou i např. Omega a Longines. Vývoj hodinek Certina se datuje již od roku 1888. Hodinky Certina jsou používány pro svou vysokou odolnost proti poškození, zejména při velkých výkyvech teplot, také na vysokohorských expedicích a při extrémních sportech.

Certina používá ve všech bateriových modelech švýcarské strojky ETA, v mechanických modelech naleznete strojky ETA Valjoux nebo Valgranges. Hodinky Certina mají unikátní tzv. DS koncept, který zaručuje vysokou odolnost proti poškození. DS je zkratka double security, což znamená dvojí ochrana. Všechny hodinky Certina mají 2 těsnění u korunky, zesílené pouzdro, zesílené sklo a jsou vodotěsné minimálně do 10 BAR (100 m).

Švýcarská kvalita a preciznost

Sklo je vždy použito kvalitní safírové, některé modely mají dvojí antireflexní vrstvu, která zaručuje velmi dobrou čitelnost i za slunečného dne. Všechny použité materiály jsou vysoce anti-alergické, takže mohou tyto hodinky nosit i zákazníci s citlivější pokožkou. Všechny hodinky Certina nyní disponují oblíbeným DS Conceptem. Aktuálně společnost uvedla na trh patentovanou setrvačku z materiálu NIVACHRON™, která je extrémně odolná všudypřítomnému působení magnetických polí. Ve spolehlivosti hodinek je tak značka Certina zase o krok napřed.

Instruktážní návody a manuály k hodinkám naleznete zde.

 www.certina.com