Boccia Titanium

Německá značka založená v 90. letech 20. století přichází jako první na světě s celou kolekcí hodinek vyrobených z čistého titanu.

Titan je lehký, pevný a anti-alergický materiál, který se používá i v medicíně při výrobě protéz a implantátů. Díky tomu se i zákaznící s citlivou či alergickou pokožkou nemusí bát nosit výrobky značky Boccia Titanium.

Kolekce hodinek je doplněna o kolekci šperků, které jsou vyráběny nejen z čistého titanu, ale i v kombinaci se zlatem či rose-gold úpravou. Část šperků je ozdobena pravými ručně vsazenými diamanty. Všechny šperky  Boccia Titanium lze perfektně kombinovat nejen mezi sebou jako set, ale i s hodinkami.

Pro sport i eleganci

V kolekci hodinek Boccia Titanium naleznete převážně jednoduché, elegantní nebo sportovně - elegantní modely, které se i díky své příznivé ceně staly velmi oblíbené. V anketě německé agentury markt intern každoročně vítězí v kategorii náramkové hodinky v ceně do 100 Euro a v ceně 100 – 300 Euro. Ve většině modelů jsou použity kvalitní švýcarské strojky Ronda, dále japonské Seiko a Miyota, skla jsou vyrobena z minerálu nebo safíru.

Instruktážní návody a manuály k hodinkám naleznete zde.

www.boccia-titanium.cz