Pulsar

PULSAR v roce 1972 vtrhl na světový trh s prvními LED hodinkami a od té doby je jméno PULSAR synonymem pro odvážný a pokrokový design. Firma v této tradici pokračuje i dnes – nové kolekce jsou stejně jedinečné, osobité a žádané, jako všechny ostatní v historii značky.

Odjakživa odlišní

PULSAR se zrodil v době optimismu. Díky rapidně se vyvíjejícím technologiím na dosah ruky se v sedmdesátých letech dvacátého století zdálo, že vše je možné. PULSAR tuto dobu symbolizoval. Byl nový a výrazný. Byl překvapivý a odlišný. PULSAR vytvořil první elektronické digitální hodinky na světě, které při odhalení v New Yorku vyvolaly senzaci a změnily celosvětové vnímání času.

Řekněte to svým způsobem

Od doby, kdy byl PULSAR firmou SEIKO Watch Corporation znovu uveden na trh, se vydal za úspěchem po úzké cestě, která spojuje inovativní design se schopností oslovit každého. Slogan „Řekněte to svým způsobem“ je založen na porozumění, že každý člověk, který si kupuje hodinky, jimi chce nápadně či nenápadně vyjádřit svou individualitu. PULSAR je značka, která této dynamice rozumí a i nadále vyzývá milovníky hodinek k tomu, aby si z jejího sortimentu vybrali hodinky, které budou souznít s jedinečným příběhem jejich života.

www.pulsar-hodinky.cz

www.pulsarwatches-europe.com